Nieruchomości

PQ Invest Sp. z o.o. jako Inwestor, zrealizował projekt pn.:

Projekt Willa Sabinów to budynek wielorodzinny z garażem podziemnym, zlokalizowany w cichej, spokojnej części miasta Piastowa, powiat Pruszkowski. Trzy kondygnacje nadziemne i jedna podziemna, to18 mieszkań o powierzchniach od 28,00 m2 do 80,00 m2 oraz 20 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Całość inwestycji wykonana w klimacie willi miejskiej. Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, na pozostałych piętrach balkony i tarasy. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Otoczenie projektu stanowi niska zabudowa jednorodzinna.

Inwestycja zakończona, pozwolenie na użytkowanie.


PQ Invest Sp. z o.o. Sp. k. jako Inwestor, realizuje projekt pn.:

Projekt Villa Adiona / Villa Verneda to dwa bliźniacze budynki 6-cio lokalowe z garażami podziemnymi, zlokalizowany w cichej, spokojnej części Starych Włoch w Warszawie.

Trzy kondygnacje nadziemne (4 lokale po 60 m2, 1 lokal 90 m2, 1 lokal 140 m2) i jedna podziemna (9 miejsc parkingowych w garażu podziemnym) tworzą całość inwestycji wykonanej w klimacie willi miejskiej o podwyższonym standardzie.

Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, na pozostałych piętrach balkony i tarasy. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Winda, fotowoltaika do części wspólnych, ładowarki do samochodów elektrycznych w garażu, komórki lokatorskie, instalacje alarmowe w lokalach, CCTV, eleganckie wnętrza, to tylko kilka z udogodnień zastosowanych w kameralnych budynkach jakimi są Villa Adiona i Villa Verneda.

Otoczenie projektu stanowi niska zabudowa jednorodzinna.


Willa Laore

PQ Invest Sp. z o.o.
ul. Wałowicka 18 lok. 1
02-451 Warszawa

NIP 959 194 98 92
REGON 260643541

PQ House Sp. z o.o.
ul. Popularna 16 lok. 7
02-473 Warszawa

NIP 522 315 24 59
REGON 382745936

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PQ Invest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (adres: 02-451 Warszawa, ul.Wałowicka 18 lok. 1).
Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.