Realizacje

Techniczna

Inwestycja p.n. Budynek usługowo-biurowy „TECHNICZNA” realizowana jest w systemie GW przez Konsorcjum Firm: PQ Invest Sp. z o.o. i Prosfer Sp. z o.o.

Budynek zlokalizowany w Piasecznie przy ul. Technicznej, działka nr ew. 10/4. Zrealizowany budynek usługowo-biurowy składa się z czterech kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej.

 

Centrum Nowych Technologii

Inwestycja p.n. „Centrum Nowych Technologii” realizowana jest w systemie GW przez Konsorcjum Firm: PQ Invest Sp. z o.o. i 2K Serwis Sp.k. Sp. z o.o.

Budynek pełni funkcję biurową, zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. składa się z trzech kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Budynek zaprojektowano na planie nieregularnym, zbliżonym do trapezu.

Budynek podzielony zostanie dylatacją na dwie części A i B, przylegające do siebie tworząc jedną bryłę. W pierwszym etapie realizacji obiektu wykonano budynek A oraz część podziemną budynku B wraz z rampą zjazdową.

 

Niemcewicza

PQ Invest Sp. z o.o. dokonało robót rozbiórkowych na nieruchomości stanowiącej działki ewidencyjne numer 48/1, 48/2 przy ul. Niemcewicza w Warszawie.

Rozbiórce podlegał budynek hotelowy - Hotel „Harctur” oraz budynki gospodarcze. Inwestor na przedmiotowych działkach zrealizował inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

 

Cztery Pory Roku

Projekt „Cztery Pory Roku” to dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w Łomiankach k. Warszawy, zlokalizowane z dala od zgiełku miejskiego. Otoczenie budynków stanowi zabudowa rodzinna, zieleń i spokój.

 

Inwestycja p.n. „CALAVARDA” realizowana jest w systemie GW przez PQ Invest Sp. z o.o.

Projektowany budynek p.n.: Calavarda pełni funkcję mieszkalną. Mieści się w nim 25 lokali mieszkalnych na czterech kondygnacjach. Na kondygnacji podziemnej przewidziano lokalizację garażu podziemnego mieszczącego 25 miejsc postojowych oraz boksy rowerowe, komórki oraz pomieszczenia techniczne. Na dachu zaprojektowano kotłownię. Komunikację pionową zapewniają dwubiegowe schody żelbetowe oraz dźwig osobowy.
Nastrój budynku nawiązuje do współczesnej zabudowy ze współczesnym detalem, klasycznymi proporcjami i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi, zlokalizowany w cichej, spokojnej części dzielnicy Warszawa – Włochy – Ogród.

 

PQ Invest Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca realizował projekt pn.:

Mikołajska to dwa budynki niepodpiwniczone mieszkalne jednorodzinne z garażami wbudowanymi, połączone ze sobą ścianami garażu. Budynki są dwukondygnacyjne z zagospodarowanymi poddaszami. Każdy z budynków charakteryzuje się inną architekturą, wykończeniem, zastosowanymi materiałami, a przede wszystkim innym spojrzeniem Architekta na przedmiotowe budynki. Łączy je nowoczesność, atrakcyjność, a wkomponowane w architekturę dzielnicy Włochy-Ogród budynki, idealnie wpasowują się w otaczającą niską zabudowę jednorodzinną.

PQ Invest Sp. z o.o.
ul. Wałowicka 18 lok. 1
02-451 Warszawa

NIP 959 194 98 92
REGON 260643541

PQ House Sp. z o.o.
ul. Popularna 16 lok. 7
02-473 Warszawa

NIP 522 315 24 59
REGON 382745936

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PQ Invest Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (adres: 02-451 Warszawa, ul.Wałowicka 18 lok. 1).
Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.